DISTRICT AND COUNTY
CHAIRMEN UNITED WAR WORK CAMPAIGN

N ..

District 1
T. J. Roth, Superior, Chairman
J. M. Waltz, Douglas County
T. F. Biers, Bayfield
Allan T. Pray, Ashland
A. L. Ruggles, Iron
H. E. Rohlf, Sawyer
M. E. Albee, Washburn
0. H. Caspers, Burnett
District 2
George B. Wheeler, Eau Claire,
Chairman
0. G. Brice, Eau Claire County
Wm. E. DeKelver, Chippewa
Hon. Al. C. Anderson, Dunn
John E. Foley, Pierce
Orrin H. Ingram, Barron
Frank Fountain, Rusk
K. K. Brainard, Pepin
N. J. Larsen, Polk
Wm. H. Phipps, St. Croix (So. H.)
T. J. McNally, St. Croix (No. H.)
District 3
J. N. Manson, Wausau, Chairman
H. C. Berger, Marathon County
E. H. Palmer, Langlade
F. J. Smith, Lincoln
C. P. Crosby, Oneida
A. J. Austin, Vilas
Asa K. Owen, Price
J. S. Landon, Taylor
Geo. E. Crothers, Clark
District 4
J. H. Tayler, Green Bay, Chairman
Dr. A. 0. Olmstead, Brown County
Henry Fetzer, Door
Edward L. Wanek, Kewaunee
J. E. Scanlon, Shawano
Albert B. Burdick, Oconto
Dr. H. F. Schroeder, Marinette
S. J. Conway, Forest
Max Sells, Florence
District 5
A. L. Goetzmann, La Crosse, Chair-
man
F. W. Sisson, La Crosse County
C. B. Melby, Trempealeau
H. S. Cadby, Jackson

H. W. Jefferson, Monroe
W. F. Lindeman, Vernon
M. S. Fugina, Buffalo
District 6
I. P. Witter, Grand Rapids, Chair-
man
G. 0. Babcock, Wood County
J. T. Tiffault, Wood (one-third)
Tom Hanna, Portage
C. E. Babcock, Juneau
C. A. Veeder, Adams
Vilas Follett, Waushara
H. D. Spoor, Green Lake
D. W. McNamara, Marquette
District 7
F. J. Harwood, Appleton, Chairman
Geo. F. Werner, Outagamie County
R. F. Whale, Waupaca
W. J. Wagstaff, Winnebago
George Vits, Manitowoc
Ed. A. Kremer, Fond du Lac  %
Walter Kohler, Sheboygan
Alfred T. Hipke, Calumet
District 8
A. W. Kopp, Platteville, Chairman
W. R. Graves, Crawford County
Rev. J. T. Mordy, Richland
R. M. Orchard, Grant
J. W. Hutchison, Iowa
W. W. Woolworth, Lafayette
District 9
F. J. Vea, Stoughton, Chairman
F. R. Bentley, Sauk County
Fred A. Chadbourn, Columbia
Andrew W. Hopkins, Dane
D. Q. Grabill, Jefferson
P. F. Neverman, Green
Alex. E. Matheson, Rock
Districa 10
H. F. Lindsay, Milwaukee, Chairman
E. C. Schauer, Washington County
W. F. Schannen, Ozaukee
E. R. Estberg, Waukesha
H. F. Lindsay, Milwaukee
Hon. Jay F. Lyon, Walworth
F. Lee Norton, Racine
C. S. Judd, Kenosha
A. W. Wilcox, Dodge